rus ukr

Відповіді на запитання (FAQ)


купить Веселящий газ N2O в Украине | xoxmagaz купить Веселящий газ N2O Украина | хохмагаз Веселящий газ

Для чого мені цей газ?
Хочете нових відчуттів? Намагаєтеся здивувати друзів новою темою? Або просто весело провести час? Може ви промоутер нічного клубу, і хочете відрізнитися від конкурентів? ))
тоді веселящий газ саме цей продукт, що вам потрібно! Ви дуже сильно здивуєте друзів і клієнтів, так як цей продукт новий на ринку в Україні.

А N2O не шкідливий?
Закис азоту ( N2O ) це не токсичний і не горючий газ. Ми використовуємо харчовий газ, який класифікується як харчова добавка, та завдяки якій робляться бульбашки в пористому шоколаді )) Сам факт того, що його використовують у дитячій стоматології та при пологах сам за себе говорить про його безпеку. Однак при використанні дотримуйтесь заходів безпеки і не перевищуйте дозування 1 шарік на 1 персону, роблячи перерви в 5 хв між вживанням газу!

Що мені потрібно, щоб спробувати веселящий газ?
Все дуже просто! ))) Вам потрібно зв'язатися за вказаними на сайті xoxmagaz.com.ua контактам з менеджерами або заповнити форму замовлення, так Ви зможете купити веселящий газ в Україні! У комплекті ви знайдете балончики і відкривалку за допомогою, якої надуєте шарік, і вживайте на здоров'я.

Які відчуття від веселящего газу?
Це скоріше всього буде з вами якщо будете вживати N2Oнаодинці:

«Ви робите кілька глибоких вдихів закису азоту, а потім, затамувавши подих, через кілька секунд можна відчути світле, легке поколювання, яке як хвилі подорожують по вашому тілу, наповнюючи його відчуттями щастя й захвату. Дезорієнтація швидко зростає, пульсуючі звуки і почуття блаженства збільшуються, накладаючи один на одного свої хвилі щастя ... Тіло відчуває себе таким легким, що залишається тільки розправити крила і злетіти, не думаючи про земні турботи!..»

А якщо вжити веселящий газ в компанії друзів, то вас накриє нестримний сміх. Так що вибирайте самі, що ви хочете! ))

У чому різниця між вашим газом і у великих балонах?
Спочатку потрібно сказати, що є три види веселящего газу:
  • медичний (який продається у великих балонах і лише за ліцензією для лікарень і стоматологій, вільно продавати такий N2O заборонено!)
  • технічний (продається у великих чорних або червоних балонах має побічні домішки інших газів, такий ще стрітрейсери використовують для збільшення потужності двигуна)
  • харчовий N2O ( в цій промисловості використовують газ супер очищення, для контакту з людьми)
У нас веселящий газ який використовується в харчовій промисловості, для зручності вживання він розфасований в одноразові 8гр балончики з харчової сталі. Що робить його вживання абсолютно безпечним.

Яку кількість газу можна вживати?
Вживайтевеселящий газ з розумом! Не перевищуйте дозування 1 балончик в 1 шарік і робіть 5хв. перерви між вживанням N2O.У такій кількості і з такими перервами за спожиту кількість веселящего газу можете, не хвилюватись.
Ці заходи обережності дозволять вам насолодитися веселящим газом і вечером !